Hakkımızda


2000 Yılından Bu Yana Daima Hizmetinizde...

Ecatel Telekomünikasyon ve Bilisim Teknolojileri; Uzman Kadrosu, yazilimci ve donanimci Personeli ile 2000 yilindan bu yana Teknoloji, Online islemler, Iletisim, Telekomünikasyon alanlarinda ticari faaliyet göstermektedir.

Reklamcilik sektöründeki deneyimlerimizle öngördügümüz bu müthis potansiyeli harekete geçirmek için kurduk firmamizi.

Toplu sms çalismalarinin firmalara olan faydasi, diger reklam ve tanitim faaliyetlerine nazaran kullanildikça daha da belirginlesen olumlu sonucu ve kazanci bizi bu isi yapmaya iten en önemli etkenlerden biriydi.

Biliyoruz ki sunulan hizmet ya da ürün ne olursa olsun, sunum sekli mükemmel olmadigi sürece memnuniyet saglanmasi güç olmakla birlikte müsterilerle aranizda olumsuz sonuçlar da dogurabiliyor. Bunun içindir ki birlikte çalistigimiz, çözüm ürettigimiz firmalarimiza her zaman en iyi hizmeti en memnun edici sunum ve isleyisle sunmak ve sonuçlandirmak firmamizin tartisilmaz bir prensibidir.

Aninda çözüm odakli, genç ve yaratici ekibimizle 7 gün 24 saat iletisim kurabilir, taleplerinizin karsilanmasi dogrultusunda çabucak sonuca ulasabilirsiniz.

Her an degisen yeni teknolojiye ayak uyduracak, standartlarini her firsatta yukarilara tasiyacak ve müsterilerine daima kazandiran sonuçlar için çalisacak kurumsal bir firma olarak kalmak için,tüm enerjimizle bilgi ve birikimlerimizle faaliyetlerimize devam ediyoruz.